West Tarım olarak 20 yılı aşan sektörel deneyimi ile sebze ve meyve üretiminin merkezlerinden Antalya ve Bursa’da yer alan tesislerimiz ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız.
Antalya’da 6.400 m2, Bursa’da 20.000 m2 arazi üzerinde kurulu 5.700 m2 tesislerimizde taze biber grubu başta olmak üzere tüm taze sebze, nar, ayva, incir, üzüm ve kayısı ürünlerini ihraç etmekteyiz.
İhraç edilen ürünlerin üretimi, tasnifi, paketlenmesi ve depolanması West Tarımın yenilikçi kurumsal yapısı ile müşterilerimizin ve pazarın ihtiyaçları doğrultusunda yön bulmaktadır.
Bu doğrultuda satış sonrası memnuniyeti analiz edebilmek, pazarın ihtiyaçlarına daha hızlı ve doğru cevap verebilmek adına Almanya’da Focus Fresh, West Tarım partneri olarak ticari faaliyetine başlamıştır.
Büyük bir aile olarak gördüğümüz ve içinde var olduğumuz Türkiye yaş gıda sektörünün, ülke ekonomisine ve istihdama katkı sunan bir bireyiyiz.Bu temelde ülkemizin jeopolitik konumu ve zengin ürün çeşitliliğini müşterilerimizin faydasına sunmaktayız.
İnsan sağlığına azami önem vererek Türkiye ve Avrupa’da satışını gerçekleştirdiğimiz ürünleri West Tarım kalitesiyle zamanında sizlere ulaştırıyoruz.